Adwokat / Radca Prawny w Dziale Prawnym

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Adwokat / Radca prawny będzie wsparcie Działu Prawnego przez wykonywanie powierzonych zadań, w tym:

  • Samodzielne przeprowadzanie i nadzorowanie transakcji M&A – sporządzanie pełnej dokumentacji transakcyjnej oraz korporacyjnej;
  • Pisanie pism procesowych i wniosków do KRS;
  • Sporządzanie projektów różnego typu umów;
  • Obsługa korporacyjna spółek z Grupy R.Power w Polsce i za granicą;
  • Mile widziana jest znajomość prawa pracy, kwestii związanych z ochroną danych osobowych oraz procesem inwestycyjno-budowlanym – obsługa bieżąca Grupy R.Power w ww. kwestiach;
  • Wdrażanie procedur compliance w Grupie R.Power.

Wymagania

  • Uprawnienia adwokata / radcy prawnego,
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office – głównie Microsoft Word, Microsoft Excel oraz Microsoft Power Point,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie; mile widziana znajomość języka niemieckiego i hiszpańskiego.
  • Skrupulatność i rzetelność,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami,
  • Zdolności organizacyjne oraz dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i samodzielność,

Oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE,
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży w największej firmie fotowoltaicznej w Polsce,
  • Możliwość zmiany stanowiska wewnątrz firmy i perspektywa długofalowej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalny, energiczny zespół.