Asystent/ka Działu Finansowo-Księgowego

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Asystentki / Asystenta w Dziale Finansowo-Księgowego  będzie obsługa procesów dotyczących obiegu dokumentów księgowych i wsparcie zespołu w bieżących zadaniach:

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych
  • Wsparcie w procesach księgowania zdarzeń gospodarczych, analiz kont księgowych i rozrachunków
  • Monitorowanie działań zewnętrznych podmiotów zaangażowanych w realizację projektów elektrowni słonecznych
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Aktualizacje dokumentów rejestracyjnych NIP-8, VAT-R
  • Przygotowywanie pism do urzędów skarbowych
  • Wsparcie innych pracowników Działu Finansowo-Księgowego w zależności od potrzeb

Wymagania

  • Ukończone lub w trakcie realizacji studia kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia lub pokrewne)
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność i dokładność
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • Umiejętności analityczne
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzony obszar i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w wykonywaniu ww. obowiązków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół