Asystent/ka Działu HR

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Asystentki / Asystenta w Dziale HR  będzie wsparcie procesów rekrutacyjnych i innych procesów miękkiego HR:

  • Dodawanie ogłoszeń na portalach pracy
  • Aktywne i skuteczne docieranie do kandydatów przy wykorzystaniu metody direct search (LinkedIn recruiter)
  • Wstępna selekcja i prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami (screening)
  • Wsparcie przy planowaniu szkoleń i wdrożeń Pracowników
  • Wsparcie działań employer branding’owych i innych projektach miękkiego HR
  • Raportowanie i wsparcie administracyjne

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii lub Filologii Angielskiej
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w wykonywaniu ww. obowiązków będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół