Asystentka – Asystent Biura Postępowań Administracyjnych

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie materiałów (map ewidencyjnych, map zasadniczych, map glebowych, wypisów z rejestru gruntu) z Państwowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie informacji o stanie środowiska do Generalnego Inspektoratu Ochrony Środowiska.
  • Przygotowywanie wniosków o wydanie wypisu i wyrysu z MPZP lub zaświadczenia o braku MPZP na danym terenie.
  • Bieżąca współpraca z organami administracji publicznej.
  • Bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie Biura w innych bieżących działaniach.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, prawo, administracja, gospodarka przestrzenna, geodezja.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Samodzielność, sumienność, dokładność.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy w firmie będącej liderem rynku fotowoltaiki w Polsce.
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych.
  • Możliwość rozwoju umiejętności komunikacyjnych, analitycznych i organizacyjnych.
  • Pracę w młodym, energicznym zespole.