Inżynier budowy – Fotowoltaika

Miejsce pracy: Dolnośląskie-Wielkopolskie, praca zdalna / delegacja na budowach

Zakres obowiązków

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Inspektorem Nadzoru i Project Managerem,
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektów,
  • Inspekcje placów budowy na terenie całego kraju,
  • Koordynowanie komunikacji oraz sprawdzanie firm wykonawczych,
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie progresu,
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie,
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz potrzebnych analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki techniczne, branżowe – elektrotechnika i poboczne, budownictwo i poboczne, itp.) – mile widziane ambicje magistra, uprawnień budowlanych,
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność inżynierska,
  • Gotowość do pracy w delegacji poza miejscem zamieszkania,
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie B2 i wyżej,
  • Biegła znajomość obsługi MS Office,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej,
  • Mile widziana praktyczna znajomość AutoCAD.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B,
  • pracę dla czołowej firmy w branży energetyki słonecznej,
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych,
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • wynagrodzenie 4 000–5 000 zł brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód).