Inżynier budowy – Fotowoltaika

Miejsce pracy: Wielkopolskie, Lubuskie

Zakres obowiązków

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Inspektorem Nadzoru i Project Managerem
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektów
  • Inspekcje placów budowy na terenie całego kraju
  • Koordynowanie komunikacji oraz sprawdzanie firm wykonawczych
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie progresu
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz potrzebnych analiz

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (kierunki techniczne, branżowe – elektrotechnika i poboczne, budownictwo i poboczne, itp.) – mile widziane ambicje magistra, uprawnień budowlanych
  • Pełna samodzielność i odpowiedzialność inżynierska
  • Gotowość do pracy w delegacji poza miejscem zamieszkania
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
  • Biegła znajomość obsługi MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej
  • Praktyczna znajomość AutoCAD
  • Znajomość praktyczna znajomość AutoCAD

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / kontraktu B2B
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez ciekawy program szkoleń
  • pracę dla czołowej firmy w branży energetyki słonecznej
  • pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon oraz samochód)