Junior Project Manager Fotowoltaika

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Project Managerem
  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu realizacji projektu
  • Koordynowanie komunikacji związanej z projektem
  • Monitorowanie realizacji projektu na podstawie harmonogramu i raportowanie postępu
  • Przygotowanie i udział w spotkaniach Komitetu Sterującego
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów
  • Opracowanie, dystrybucja i archiwizacja dokumentacji
  • Udział w projektach na etapie opracowania analizy biznesowej
  • Udział w opracowaniu dokumentacji oraz analiz

Wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celu
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektowego
  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej
  • Znajomość praktyczna znajomość AutoCAD

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy i benefity
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez ciekawy program szkoleń
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach