Firma R.Power S.A. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Junior Recruitment Specialist

Miejsce pracy: Polska, Warszawa

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla do naszych oddziałów zagranicznych
  • Aktywne i skuteczne docieranie do kandydatów przy wykorzystaniu metody direct search (LinkedIn Recruiter)
  • Dodawanie ogłoszeń na portalach pracy
  • Selekcja kandydatów, prowadzenie wstępnych rozmów z kandydatami (screening), rozmów rekrutacyjnych a także wsparcie Assessment Center
  • Wsparcie przy planowaniu onboardingu dla nowych Pracowników
  • Wsparcie w tworzeniu nowych oddziałów firmy pod kątem procesów HR
  • Wsparcie działań employer branding’owych i innych projektach miękkiego HR
  • Raportowanie i wsparcie administracyjne

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii lub Filologii Angielskiej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, pozwalające na swobodną komunikację pisemną i ustną
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i doświadczenie w korzystaniu z LinkedIn Recruiter będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów
  • Pracę dla czołowej firmy w branży energetyki słonecznej
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kompetencji poprzez ciekawy program szkoleń