Koordynator ds. administracji i rozliczeń

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Koordynatora ds. administracji i rozliczeń będzie obsługa procesów dotyczących farm fotowoltaicznych:

  • Kontakt z kontrahentami (przygotowywanie dokumentacji, nadzór nad terminami oraz obowiązkami wynikającymi z umów)
  • Opieka nad nieruchomością (rozliczanie czynszów, podatków, weryfikacja ksiąg wieczystych)
  • Analiza oraz raportowanie wyników produkcyjnych
  • Bieżąca kontrola kosztów i przychodów
  • Sprawdzanie, koordynowanie i kontrola istniejących procedur obsługowych
  • Kontakt i współpraca z zespołem projektowym i innymi działami Firmy
  • Śledzenie branżowych nowości i trendów w obszarze OZE

Wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe (mile widziane w branży energetycznej)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, rachunkowość, finanse lub pokrewne)
  • Biegła obsługa komputera oraz znajomość MS Office w (Excel, Word, PowerPoint)
  • Otwartość na zmiany oraz kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na cel (terminowość, rzetelność, wielozadaniowość)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz liderowania projektom
  • Otwartość na nowe kontakty i predyspozycje negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

Oferujemy

  • Umowę o pracę (pełny etat)
  • Pakiet benefitów
  • Podstawę i system premiowy zależny od osiąganych wyników
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze
  • Jasno zdefiniowane cele oraz możliwość budowania swojej ścieżki kariery
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość nabycia doświadczenia w zakresie OZE