Manager Zespołu Sprzedaży – rynek niemiecki

Miejsce pracy: Warszawa, Polska/Niemcy

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu Regionalnych Przedstawicieli ds. Pozyskiwania Gruntów pod Elektrownie Słoneczne na terenie Niemiec
  • Rozwój zespołu oraz odpowiedzialność za proces pozyskiwania nieruchomości
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Raportowanie wyników pracy zespołu oraz realizacji celów
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Analiza niemieckiego rynku farm fotowoltaicznych

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • Umiejętność budowania trwałych relacji oraz skutecznego negocjowania
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania zespołem, proaktywność w działaniu
  • Mile widziana znajomość rynku, branży fotowoltaicznej, nieruchomości, rolnictwa
  • Znajomość obsługi MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na dynamicznie rozwijającym się rynku branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół
  • Materiały niezbędne do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)