Marketing & PR Manager - R.Power Renewables

Firma R.Power S.A. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Marketing & PR Manager

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

  • opracowywanie i realizacja strategii w zakresie wizerunku rynkowego Grupy R.Power
  • opracowywanie i redagowanie materiałów komunikacyjnych (informacji prasowych, komentarzy eksperckich, analiz i rekomendacji)
  • media relations
  • organizacja eventów, konferencji i wydarzeń specjalnych, przygotowanie materiałów prasowych i raportów na temat bieżącego funkcjonowania firm
  • poszukiwanie nowych trendów oraz monitorowanie rynku w obszarze CSR
  • rozwijanie narzędzi komunikacji digitalowej
  • monitoring mediów i rynku oraz przygotowywanie raportów (również w języku angielskim)
  • przygotowywanie odpowiednich materiałów dla zarządu i pracowników firmy
  • tworzenie polityki informacyjnej na zewnątrz oraz wewnątrz firmy
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie promocji
  • współpraca z innymi działami w Polsce i za granicą w zakresie komunikacji

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku poparte sukcesami
  • praktyczną znajomość mediów społecznościowych (prowadzenie profili, moderacja, monitoring, komunikacja kryzysowa, współpraca z influencerami)
  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • znajomość programów do tworzenia grafiki
  • doskonała znajomość narzędzi wykorzystywanych w SM
  • zainteresowanie Social Mediami i nowymi sposobami/ kanałami komunikacji
  • znajomość MS Office
  • elastyczność i kreatywność – wdrażanie nowych pomysłów i innowacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista
  • dynamizm i proaktywna postawa
  • kreatywność, otwartość, elastyczność w podejściu do projektów
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy

  • umowę o pracę  i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość nabycia doświadczenia w branży OZE
  • możliwość rozwoju osobistego i wpływu na rozwój firmy
  • program szkoleń podnoszący kwalifikacje zawodowe
  • pakiet benefitów, w tym dzień wolny w dniu urodzin
  • przyjazna atmosfera w pracy
  • niezbędne narzędzia
  • praca hybrydowa
  • atrakcyjna lokalizacja, Puławska 2