Firma R.Power S.A. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Młodszy/a Specjalista/ka ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Polska, Warszawa

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji umów dzierżawy dotyczących elektrowni słonecznych
  • Zarządzanie repozytorium umów dzierżawy dotyczących elektrowni słonecznych
  • Rozliczanie czynszów dotyczących umów dzierżawy
  • Rozliczanie podatków
  • Weryfikacja ksiąg wieczystych nieruchomości oraz sporządzanie wniosków o wpis
  • Kontakt i dbałość o relacje z właścicielami nieruchomości
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z umowami dzierżawy
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Psychologii lub Filologii Angielskiej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2, pozwalające na swobodną komunikację pisemną i ustną
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel i doświadczenie w korzystaniu z LinkedIn Recruiter będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Umowę o pracę (pełny etat)wraz z pakietem benefitów
  • Jasno zdefiniowane cele oraz możliwość budowania swojej ścieżki kariery
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość nabycia doświadczenia w zakresie OZE
  • Pracę w zespole, w którym dba się o atmosferę, rozwój i dobre relacje