Młodszy Analityk Finansowania Strukturyzowanego

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Managera w tworzeniu modeli finansowych pod transakcje finansowania oraz pod analizę opłacalności finansowej inwestycji
  • Przygotowywanie dokumentów na potrzeby bankowego due dilligence, realizacji warunków zawieszających i ciągnień bankowych
  • Opracowywanie zestawień i rozliczeń dotyczących finansowania bankowego oraz sporządzanie innych analiz finansowych i rynkowych
  • Archiwizacja dokumentacji dotyczącej finansowania bankowego
  • Bieżąca współpraca z zespołami projektowymi i innymi działami R.Power oraz bankami i doradcami zewnętrznymi

Wymagania

  • Ukończone (lub w trakcie) studia ekonomiczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami
  • umiejętności analityczne
  • Zdolności organizacyjne, bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie zdobyte na praktykach w działach doradztwa finansowego (Big4, butiki inwestycyjne) lub bankowości korporacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem benefitów
  • Udział w realizacji największych finansowań farm słonecznych w Polsce
  • Pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole, w tym również przy inwestycjach na zagranicznych rynkach
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w płaskiej strukturze pod okiem osób z doświadczeniem z wiodących firm doradczych i inwestycyjnych
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży fotowoltaicznej