Młodszy Specjalista ds. farm fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Łódź, Polska

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie obiegu dokumentów dotyczących obsługi farm fotowoltaicznych
  • Rejestracja oraz weryfikacja poprawności funkcjonującej dokumentacji
  • Opieka nad nieruchomością (nadzór nad właściwym wykonywaniem postanowień umów dzierżawy/służebności, przyjmowanie zgłoszeń)
  • Realizacja obowiązków R.Power w relacji z URE, OSD i jednostkami samorządowymi
  • Gromadzenie, rejestrowanie oraz analiza wyników produkcyjnych
  • Obsługa reklamacji w zakresie danych produkcyjnych
  • Prowadzenie cyklicznego raportowania dla kierownictwa firmy w zakresie parametrów funkcjonowania farm fotowoltaicznych
  • Analiza portfela projektów pod kątem oczekiwanych parametrów oraz identyfikacja możliwych usprawnień
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym oraz innymi działami Firmy
  • Archiwizacja dokumentów oraz wsparcie administracyjne w biurze

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Znajomość obsługi komputera oraz MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Determinacja w dążeniu do celu i kreatywność w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Otwarty umysł i chęci do pracy 🙂

Mile widziane:

  • Znajomość branży fotowoltaicznej
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe (w tym staże), najlepiej w branży energetycznej lub centrach usług wspólnych

Oferujemy

  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Pakiet benefitów
  • Podstawa i system premiowy
  • Stabilna pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży OZE
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy program szkoleniowy podnoszący i doskonalący kwalifikacje zawodowe
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość nabycia doświadczenia w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii
  • Nietuzinkową atmosferę pracy