Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości - R.Power Renewables

Firma R.Power S.A. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie realizacji umów dzierżawy dotyczących elektrowni słonecznych;
  • Zarządzanie repozytorium umów dzierżawy dotyczących elektrowni słonecznych;
  • Weryfikacja ksiąg wieczystych nieruchomości oraz sporządzanie wniosków o wpis;
  • Rozliczanie czynszów dotyczących umów dzierżawy;
  • Rozliczanie podatków;
  • Kontakt i dbałość o relacje z właścicielami nieruchomości;
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z umowami dzierżawy;
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku studiów (preferowana gospodarka przestrzenna)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Samodzielność, sumienność, dokładność;
  • J. angielski na poziomie komunikatywnym;

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednej z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży PV w Polsce i Europie
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne wsparcie merytoryczne, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Pracę w zespole, w którym dba się o atmosferę, rozwój i dobre relacje