Młodszy Specjalista w Dziale Realizacji Farm PV (Polska)

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Junior Project Managerem
  • Wsparcie procesu przekazywania dokumentacji projektowej, zarówno wykonawczej jak i powykonawczej, prowadzenie zestawienia dokumentacji, archiwizacja i dystrybucja dokumentacji, kontakt z wykonawcami
  • Koordynowanie komunikacji związanej z projektem
  • Koordynowanie dostaw sprzętu pomiędzy budowami
  • Przygotowanie i udział w naradach koordynacyjnych
  • Kontakty i współpraca z zespołem projektowym i pozostałymi działami w Firmie

Wymagania

  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dobra organizacja pracy (umiejętność planowania, koordynacja działań, umiejętność ustalania priorytetów, terminowość, dokładność, skrupulatność)
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celu
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania projektowego
  • Biegła znajomość obsługi MS Office w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny, energiczny zespół