Młodszy Specjalista w Dziale Pozysku Nieruchomości

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja gruntów pod kątem możliwości realizacji projektów elektrowni słonecznych
  • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz umów dzierżawy
  • Współpraca z przedstawicielami terenowymi
  • Kontakt z potencjalnymi klientami
  • Przygotowywanie wstępnych projektów inwestycji oraz Studium Wykonalności Inwestycji

Wymagania

  • Praktyczna znajomość MS Office, AutoCAD (mile widziana)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, dokładność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy

  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Pakiet benefitów
  • Stabilna prace w rozwijającej się Firmie
  • Przejrzystą ścieżkę kariery zawodowej
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy program szkoleniowy podnoszący i doskonalący kwalifikacje zawodowe
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość nabycia doświadczenia w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii
  • Miła, partnerską atmosferę pracy