Recepcjonista/ka (Polska)

Miejsce pracy: Warszawa, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Recepcjonisty/ki  będzie obsługa recepcji biura oraz wsparcie Działu Administracji:

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa recepcji w j. angielskim
  • Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych w j. angielskim
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, w tym obsługą korespondencji wychodzącej i przychodzącej (kurierzy, poczta)
  • Obsługa sal konferencyjnych
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz spożywcze
  • Codzienna kontrola czystości biura
  • Codzienny kontakt z Pracownikami
  • Archiwizacja dokumentów firmowych

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia,
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się branży OZE
  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dofinansowanie do karty sportowej Multisport
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia
  • Pracę w profesjonalnym, energicznym zespole