Office Assistant - R.Power Renewables

Firma R.Power S.A. jest liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowym rozwoju wielkopowierzchniowych projektów elektrowni, ich budowie, obsłudze oraz zarządzaniu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na następujące stanowisko:

Office Assistant

Miejsce pracy: Warszawa

Jako Office Assistant, będziesz pierwszą osobą kontaktową zarówno dla pracowników, gości jak i interesantów, co będzie wymagało od Ciebie profesjonalnego podejścia oraz wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych. Jest to doskonała możliwość rozwoju zawodowego oraz do zdobycia nowego doświadczenia w dziale Administracji. Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi i dynamiczne środowisko pracy, jest proaktywna, wielozadaniowa i nie lubi nudy – aplikuj!

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa recepcji zarówno w języku polskim oraz angielskim (zgodnie z wyznaczonymi standardami)
  • Obsługa i koordynacja połączeń telefonicznych zarówno w języku polskim i angielskim
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, w tym obsługą korespondencji wychodzącej i przychodzącej (kurierzy, poczta)
  • Codzienna kontrola czystości biura oraz obsługa sal konferencyjnych
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe oraz spożywcze
  • Codzienny kontakt z Pracownikami
  • Archiwizacja dokumentów firmowych
  • Wsparcie w codziennej pracy działu Administracji

Wymagania

  • Ukończone (bądź w trakcie realizacji) studia o dowolnym profilu
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji
  • Dobra organizacja pracy, proaktywność i samodzielność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane
  • Znajomość innych języków obcych (Portugalski, Hiszpański, Niemiecki lub Włoski) – mile widziana

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Umowę o pracę (chyba że preferujesz inną formę współpracy) wraz z pakietem benefitów
  • Spotkania integracyjne, dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin, owoce
  • Jasno zdefiniowane cele oraz możliwość budowania swojej ścieżki kariery
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy program szkoleniowy podnoszący kwalifikacje zawodowe
  • Stałe wsparcie merytoryczne w trakcie zatrudnienia
  • Możliwość nabycia doświadczenia w branży OZE
  • Pracę w zespole, w którym dba się o atmosferę, rozwój i dobre relacje