Projekty

R.Power jest jednym z najbardziej doświadczonych podmiotów rozwijających projekty farm fotowoltaicznych w Europie. W portfolio Grupy R.Power jest już ponad 2 000 projektów.

Polska Włochy

ponad 2 000 lokalizacji
w Polsce i za granicą

1,037,361 paneli
fotowoltaicznych

320 MWp
wybudowanych/w budowie mocy

Wybrane zrealizowane projekty

Stary Dworek

4.0 MWp

Kolno

1.8 MWp

Stary Widzim

4.0 MWp

Dygowo

1.0 MWp

Lipsk

0.3 MWp

Gronówko

4.0 MWp

Zagroby-Zakrzewo

1.0 MWp

Lubajny

2.0 MWp

Nowy Białcz

1.0 MWp

Lipia Góra

1.0 MWp

Jedwabne

0.7 MWp

Karsinka

0.7 MWp

Lauda

1.5 MWp

Kawczyn II

1.0 MWp

Kliszkowice II

1.0 MWp

Wybrane projekty w przygotowaniu

Karpicko

26.9 MWp

Osów

21.0 MWp

Grabik-Żary

25.0 MWp

Terena

9.1 MWp

Lentini

7.8 MWp

Konin Żagański

8.0 MWp

Marsciano

8.0 MWp

Castiglione del Lago

5.1 MWp

Stoki

5.0 MWp

Ponad 480 realizacji w Polsce

Barczyzna
Gądków Wielki I
Gądków Wielki II
Gądków Wielki III
Kamienica
Dąbrówka Wyłazy II
Pęchcin II
Smolanka I
Strachowo
Kliszkowice II
Krzyżowice III
Ludwinów
Dzięczyna
Główiew
Okalew
Pełczyska
Świnice Warckie
Kobylniki
Łagiewniki II
Bukowina Bobrzańska
Krępa
Stary Widzim I
Stary Widzim II
Zawidowice
Nowy Białcz
Ruchocinek
Stary Dworek I
Stary Dworek II
Stary Dworek III
Stary Dworek IV
Turowo
Ziemlin
Biskupice Zabaryczne II
Grabiszew
Lubiechnia Wielka
Ryńsk
Sadowo
Wałyczyk
Dobrzejewice
Dąbrówka Królewska
Zielenica II
Lubajny A
Lubajny B
Lauda A
Lauda B
Murawki
Romany III
Lipia Góra
Nowoberezowo I
Nowoberezowo II
Małe Bałówki
Niewiarowo II
Rzeczyca
Rosochackie I
Hajnówka I
Hajnówka II
Hajnówka III
Hajnówka IV
Grabowo I
Grabowo II
Rosochackie II
Karolew
Krępa Górna II
Baszyn
Boraszyce Wielkie
Kolno I
Magnuszowice I
Kruszewo
Pniewy-Zamek I
Pniewy-Zamek II
Podebłocie
Podgórze Gazdy
Taluba II
Gębice
Magnuszowice III
Szczawin Borowy
Lasoty
Pieczyska I
Michałów II
Mieczyno
Zawiszyn
Ubocze
Kolno II
Bakałarzewo
Kiniki
Niedarzyno
Wólka I
Zieleniewo
Bajdy IV
Drogomil I
Drogomil II
Łódź I
Puznówka
Banie Mazurskie
Czarnotki
Dąbrówka-Strumiany
Drzewce
Gajewniki
Karwosieki-Noskowice
Koniewo
Mała Górka
Marianka
Maszewy
Natolin
Opin
Trzcianka
Uchań Górny
Zemsko
Zielenica
Żabiny
Borzykowa
Komorno
Malenia
Psary II
Warłów
Goździówka
Jasin
Białowice
Żeliszew Duży
Kiełpiny II
Stary Widzim III
Okalew II
Stary Widzim IV
Boguszyn II
Ruchocinek II
Ćwikły-Krajewo
Lesk
Mikołajki Pomorskie VI
Młokicie I
Ninino
Radziechów III
Stolno
Wierzchy
Dygowo
Elzanowo
Mroczeń III
Niesulice II
Dobieszczyzna
Huta Szklana
Brzoza
Cimochy
Jakubowskie
Raduń
Zwierzyn
Czołowo
Obromino
Bajdy VI
Gądków Wielki IV
Gądków Wielki V
Karsinka
Konotopie
Strusy
Pełch
Hajduki Nyskie I
Hajduki Nyskie II
Jarandowo
Kalinowa
Liszkowice
Międzybórz
Wykrot II
Magnuszowice IV
Nadziejewo III
Turkowice I
Turkowice II
Koźlice
Szkody
Rgielsko
Złotnik
Kolno V
Kolno VI
Bielszczyzna I
Bielszczyzna II
Bielszczyzna III
Gronówko I
Gronówko II
Gronówko III
Gronówko IV
Ponizie I
Ponizie II
Kuligi I
Mikołajki Pomorskie IV
Zakrzów I
Borowa
Gazomia Stara
Giełczyn
Niesulice I
Pniewy Zamek IV
Radziechów I
Radziechów II
Sroczyn
Chorzewo I
Chudobczyce
Kupientyn
Pawłówek
Stajkowo
Bajdy V
Chorzewo II
Grabonóg I
Małe Raczki II
Grabonóg II
Kawczyn II
Krotoszyn
Tarchały Wielkie
Wilcza
Zdrojki Prawe
Dąbrowa II
Grabik I
Grabik II
Grabik III
Bajdy VII
Bogaczów III
Bursztynowo
Drelów
Działdowo
Gile
Jesionowiec
Kokoszczyn
Kornice
Krasnopol
Lipno Wieś
Lubocześnica
Łobez
Marianka III
Marianka IV
Miedzylesie
Mylin
Myśliwiec
Najdymowo
Nosów
Olesin
Opole Lubelskie
Piotrowice
Podchojny I
Podchojny II
Słomkowo
Stare Jemielite
Trzonki
Wałyczyk II
Wojewodzin I
Wojewodzin II
Wrzosów
Zębówiec
Żabice I
Żabice II
Konin Żagański IVa
Karpicko III
Karpicko IV
Karpicko V
Karpicko VI
Grabik-Żary
Osów I
Lipsk
Jedwabne
Kolno 2
Zagroby-Zakrzewo
Grabik XVI
Grabik XVII
Borki Małe
Dzierzążenko II
Biała III
Skomlin I
Skomlin III
Skomlin IV
Hołody
Kazubek
Pasieka I
Pasieka II
Szołtany
Wola Łobudzka
Tomczyce
Zębowo
Golina Wielka
Łoknica
Korolówka-Kolonia II
Osiek I
Daniszewo Malenie
Ciepielów I
Giełzów
Sordachy
Jabłoniec
Wrzesiny
Długołęka
Borki Prusinowskie
Wągry Nowe
Nowaki
Wolinia
Włosty Olszanka
Miechów
Marszałki I
Sławno I
Biały Dwór
Pyskowice
Mańkowice
Konojad I
Goszczewice
Żydowo
Sokola Dąbrowa
Wałków
Nowy Redzeń
Nowa Wieś IV
Borkowo Wielkie
Konin Żagański IVb
Łukowo
Milejów
Kiniki II
Bruszczewo
Zatyki
Sowczyce
Wachów
Stary Klukom I
Węglewo
Jedlice
Czarne Małe II
Nowa Wieś V
Ćwierdzin
Załęże
Ściborowice I
Ściborowice II
Stary Klukom II
Krajenka
Renice
Gródek
Łopienno
Bądki
Bożejewice
Chociule I
Witoszyn
Grodziszcze I
Kolsko I
Kolsko II
Masłowice I
Obrzycko
Wziąchowo Małe
Stradzewo I
Romany II
Kargoszyn I
Wyszanów
Kozłowo
Daniłowo
Brudzewo I
Kuligi II
Ordzin
Janiszewo I
Gola
Stary Widzim V
Miastowice
Lubięcin
Bobrzany I
Cienia Druga
Dąbrówka Wielkopolska III
Bucze II
Mąkolin
Bobrzany II
Kukowo
Łosiniec
Trzebcz Królewski
Dąbrówka Wielkopolska IV
Słonice I
Chachalnia I
Pysząca
Jastrzębniki
Święty Wojciech
Słonice II
Sędzinko
Pławno
Załusków Wieś
Paprotnia
Brzozowo
Skotniki
Rusowo
Grzybno
Bałki
Zagrodno
Zmyślona
Kruszyny Szlacheckie
Górzyca I
Czerwieńczyce
Sieklówka Dolna
Żerocin
Niemarzyn
Zdrój III
Zdrój IV
Zdrój V
Zdrój VI
Zdrój VII
Zdrój VIII
Przemysław
Kujakowice Górne
Tchórzew I
Wichulec
Bożnów III
Ostrówek Wieś
Drawsko I
Przedmieście
Czerwonka-Folwark
Kowalów
Dębowa Kłoda II
Drawsko II
Kostów
Karkowo
Mroczeń IV
Batorowo
Duszniki
Drawsko III
Gądków Wielki VI
Chociwel I
Żardki
Rawa
Dobrynka
Dalęcino II
Pniewy Zamek III
Biała V
Łubianki
Bobrzany III
Posady-Białczyn
Bystre
Dębowiec
Łubianki II
Pasieka III
Recz II
Kargał Las
Rożniątów
Warmątowice
Orkowo I
Orkowo II
Trzebosz
Bakaniuk
Słonowiczki
Zbiersk Kolonia
Kuźnik
Nakło Śląskie I
Nakło Śląskie II
Samborsko I
Kolno IV
Brzeziny
Masłów I
Masłów II
Podbrzezie Dolne I
Podbrzezie Dolne II
Podbrzezie Dolne III
Podbrzezie Dolne IV
Biała VI
Biała VII
Biała VIII
Medyny I
Medyny II
Deksyty I
Deksyty II
Kiełpin II
Kiełpin III
Robity I
Tarnogród Wieś
Dębogóra I
Sielec
Biernacice
Grabów Wójtostwo I
Siecieborzyce I
Miąskowo I
Miąskowo II
Grabik IV
Grabik V
Grabik VI
Grabik VII
Grabik VIII
Grabik IX
Grabik X
Grabik XI
Grabik XII
Grabik XIII
Grabik XIV
Grabik XV
Zdrój I
Zdrój II
Stoki II
Stoki III
Nądnia I
Nądnia II
Bogaczów II
Skibice
Stoki I
Stoki IV
Stoki V
Tarnowo Pałuckie I
Tarnowo Pałuckie II
Słocin I
Słocin II
Chełm Śląski A
Chełm Śląski B
Chełm Śląski C
Jachimowice I
Jachimowice II
Wielowieś I
Wielowieś II

Chcesz dowiedzieć się więcej lub nawiązać współpracę?
Skontaktuj się z nami.

Kontakt